Hotel Gościniec Jaśmin w Regietowie

Jego nazwa pochodzi od imienia czołowego ogiera JAŚMIN zasłużonego w polskiej hodowli koni huculskich 

Pokoje

Cennik

Oferty Pobytowe

Strefa Relaksu

Galeria

Hotel ** Gościniec Jaśmin   w Regietowie

Obsługa hotelu dołoży wszelkich starań aby pobyt w naszym hotelu był przyjemnością

 

Zasady działania w związku z pandemią COVID-19

 

Hotel jest jednym z obiektów Stadniny Koni Huculskich w Regietowie wchodzącej w struktury Kombinatu Rolnego Kietrz sp. z o.o. , oddanym do użytku w 2015 roku.
Hotel dysponuje 26 pokojami w których możemy pomieścić 60 osób ,położony jest w malowniczej wsi Regietów w Beskidzie Niskim u podnóża Góry Rotunda z dala od przelotowych tras i wielkich metropolii . Jest znakomitym miejscem do wypoczynku dla całej rodziny , a cisza i spokój jakie tu panują umożliwiają wspaniały kontakt z przyrodą.

W bliskiej okolicy znajduje się ; Uzdrowisko Wysowa Zdrój z wodami mineralnymi i parkiem wodnym, dwa wyciągi narciarskie a zróżnicowanym stopniu trudności , wiele cerkwi i kapliczek a okoliczne tereny są idealne do pieszych i rowerowych wędrówek.

KONFERENCJE, SZKOLENIA

Stadnina Koni Huculskich ”Gładyszów” w Regietowie to również miejsce, w którym mogą Państwo przeprowadzić konferencje i spotkania biznesowe lub szkolenia . 

Oferujemy dla Państwa przestronną salę, w której możemy zaaranżować każdą formę wybranych przez Państwa imprez takich jak konferencje, szkolenia itp. Sala konferencyjna jest w stanie pomieścić do 40 osób.
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 18 351 00 18 wew 2001 / biuro /