Strona główna -> HOTEL ** GOŚCINIEC JAŚMIN

Hotel ** Gościniec Jaśmin   w Regietowie

 

      Hotel jest jednym z obiektów  Stadniny Koni Huculskich  w Regietowie  wchodzącej w struktury Kombinatu  Rolnego Kietrz sp. z o.o. , oddanym do użytku w 2015 roku. 

     Jego nazwa pochodzi od imienia czołowego ogiera JAŚMIN zasłużonego w polskiej hodowli koni huculskich 

 Hotel dysponuje 26 pokojami w których możemy pomieścić 60 osób  ,położony jest w malowniczej wsi Regietów w Beskidzie Niskim u podnóża Góry Rotunda z dala od przelotowych tras i wielkich metropolii .  Jest znakomitym miejscem do wypoczynku dla  całej rodziny , a cisza i spokój jakie tu panują umożliwiają wspaniały kontakt z przyrodą.

W bliskiej okolicy znajduje się  ; Uzdrowisko Wysowa Zdrój z wodami mineralnymi i parkiem wodnym, dwa wyciągi narciarskie a zróżnicowanym stopniu trudności , wiele cerkwi i kapliczek a okoliczne tereny są idealne do pieszych i rowerowych wędrówek.

Na miejscu można też korzystać z jazd konnych które prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów oraz przejażdżek bryczkami a zimą z kuligów.

Posiłki dla Gości hotelowych serwowane są w Karczmie „Huculanka” oddalonej 20 m od hotelu.  

Obsługa hotelu dołoży wszelkich starań aby pobyt w naszym hotelu był przyjemnością 

Komentarze (1):Dodaj komentarz
WIELKA POCHWAŁA
Jeździmy z mężem i dziećmi (a też wiele lat z przyjaciółmi) od bardzo wielu lat co roku do Smerekowca i wiele razy odwiedzamy pobliski Regietów. Zawsze było tam świetnie - dla dzieci plac zabawa i jazda na koniach, wspólnie - grota solna i bardzo dobre jedzenie. W tym roku, w lipcu - kuchnia Państwa zaliczyła się na wyżyny najlepszych restauracji w Polsce. Aż żal, że tylko korzystaliśmy z niej 4 razy...GENIALNE PIEROGI Z MIĘTĄ, MIĘTOWNICA, KASZANKA, SURÓWKI, NALEŚNIKI ŁEMKOWSKIE, SAŁATKA Z RUKOLI, PO PROSTU PYCHA!!!PRZEMILA OBSŁUGA I BARDZO DOBRE CENY!!! GRATULUJEMY, WSPOMINAMY I NIECO KOPIUJEMY!!Pozdrawiam serdecznie Beata Gaczek-Żarska, Gracjan Żarski i dzieci - Mati i Jacuś.
04.08.2015 17:29
Beata Gaczek-Żarska
wszystkie komentarze
Odwiedzin :