Kalendarz imprez

sprawdź

Kalendarz imprez

Kalendarz

2019

 • Majówka w Regietowie
  25 – 26. maj

Impreza cykliczna rekreacyjno - hodowlana - kwalifikacje do III Mistrzostw Polski Koni Rasy Huculskiej. Jak co roku podczas „Majówki” na naszych gości czeka wiele atrakcji konnych m.in. zawody konne „Ścieżka huculska”, zawody zaprzęgowe, konkurs skoków przez przeszkody oraz pokazy konne. Poza pokazami konnymi odbywają się występy artystyczne lokalnych zespołów folklorystycznych, wokalno-instrumentalnych oraz dziecięcych. Organizatorami są: Kombinat Rolny Kietrz sp.z o.o. Stadnina Koni Huculskich „Gładyszów” , Jeździecki Klub Sportowy „Jaśmin” oraz Stowarzyszenie „Hucuł’.

 • Pokazy Konne
  29 czerwiec godz. 22.00
  ( przeniesione na 6 lipca godzina 19;00 )

W programie goście mogą zobaczyć pokaz paradnych zaprzęgów wielokonnych między innymi :przejazd bryczkami : „Milord” , „Bałaguła” , „Krakowska” , „Wagonetka” , „Karawan”, „Sulka”, elementy ścieżki huculskiej w wykonaniu jeźdźców z JKS „Jaśmin”. Pokazy odbywają się na stadionie sportowym.

 • Wakacyjne spotkanie z operą
  06. lipiec

Po raz dziewiąty na terenie Stadniny Koni Huculskich odbędzie się spektakl operowy. Organizatorami są Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o. Stadnina Koni Huculskich „Gładyszów” w Regietowie oraz Stowarzyszenie „Hucuł”.W poprzednich latach można było podziwiać następujące spektakle operowe: „Skrzypek na dachu”, „Księżniczka Czardasza”, „Napój Miłosny”, „Straszny Dwór”, „Halka”, „Baron cygański”, „Trawiata”, „Wesoła Wdówka”. Wykonawcami byli Artyści Teatru Wielkiego Opery Narodowej z Warszawy,gościliśmy na naszej scenie również Artystów Lwowskiego Narodowego Akademickiego Teatru Opery i Baletu.

 • Pokazy Konne Nocą
  03.sierpień godz.21.00

W programie Goście mogą zobaczyć pokaz paradnych zaprzęgów wielokonnych między innymi przejazd bryczkami: „Bałaguła”, „Krakowska”, „Milord”, „Wagonetka”, „Sikawka Strażacka”, „Sulka”, „Karawan” oraz elementy ścieżki huculskiej w wykonaniu jeźdźców z JKS „Jaśmin”. Pokazy odbywają się na stadionie sportowym.

 • XXV Dni Huculskie
  13-15. wrzesień

Dni Huculskie jest to cykliczna impreza, bardzo znana i ciesząca się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród hodowców koni. Każdego roku podczas tej imprezy gościmy kilka tysięcy widzów z kraju i z zagranicy. Podstawowym celem imprezy jest promocja koni rasy huculskiej, największej Stadniny Koni Huculskich w świecie, promocja regionu oraz ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego,w którym oferujemy szeroki zakres usług gastronomicznych, hotelarskich oraz rekreacji konnej.

W programie imprezy przewidujemy między innymi:

 • III Mistrzostwa Polski Koni Rasy Huculskiej
 • Konne zawody sportowe – ścieżka huculska, zręczność powożenia, maraton,skoki przez przeszkody,pokaz zaprzęgów wielokonnych, pokaz hodowlany.
 • Występy zespołów artystycznych, jarmark -rękodzieło artystyczne „Kupowanie konia w ciemno”
 • VIII Dzień Koniarza
  19.październik

Coroczny spęd ponad 100 koni z pastwisk z Górnego Regietowa na teren Stadniny Koni huculskich. Całość spedu odbywa się na odcinku około 8 km. Nasi jeźdźcy jadąc w siodle w stylu western przepędzają konie na teren ośrodka hodowlanego w Regietowie. Wspólna przejażdżka w siodle oraz bryczkami po rozdrożach regietowskich, tradycyjna pogoń za lisem oraz wspólna biesiada to stałe punkty dnia koniarza w Stadninie.

 • Andrzejkowy Koncert Operowy i Bal Andrzejkowy
  16. listopad

Impreza, która wpisała się na stałe do kalendarza imprez, cieszy się dużym zainteresowaniem. Wykonawcami koncertów byli: Artyści Teatru Wielkiego Opery Narodowej z Warszawy, Artyści Opery i Filharmoni Lwowskiej oraz Artyści Opery Śląskiej. W tym roku będzie to już XI Koncert Andrzejkowy podczas którego usłyszymy najpiękniejsze Arie i Duety Operowe i Operetkowe.

 • XI Mikołajkowe Halowe Zawody Jeździeckie
  7 grudzień

Impreza dla młodszych miłośników jazdy konnej, klubowiczów JKS „Jaśmin” oraz zawodników z zewnątrz.Po ogłoszeniu wyników odbywa si wręczenie nagród oraz upominków mikołajkowych.

 • Bal sylwestrowy
  31. grudzień

Tradycyjny sylwester, organizowany corocznie w naszym ośrodku, dla gości przygrywa kapela a o północy wszyscy składają sobie życzenia przy lampce szampana i blasku fajerwerków.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania bądź zmiany terminu imprezy.
O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco